• Koncert Charytatywny

• Wczoraj (18.01.2024r.) w naszej szkole odbył się koncert charytatywny z którego dochód przeznaczyliśmy dla rychlickiej rodziny poszkodowanej w pożarze domu, który miał miejsce 11.01.2024.

• Eliminacje do Wielkopolskich Igrzysk

• 13 stycznia odbyły się w naszej szkole Mistrzostwa Powiatu w warcabach klasycznych. W zawodach zagrało 66 zawodników z dziesięciu szkół powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego. Szkoda, że naszą szkołę reprezentowało tylko czworo uczniów: Aniela Burdajewicz, Małgorzata Knap, Franciszek Kochner i Jan Kochner. Anielka i Franek zwyciężyli, Janek zajął 2 miejsce. Wszyscy troje będą reprezentowali szkołę i powiat w Mistrzostwach Wielkopolski. Gratulujemy i życzymy powodzenia.

• Liga w SP 2

• 9 stycznia w SP 2 w Trzciance odbył się czwarty turniej IV edycji Międzyszkolnej Ligi Warcabowej. gratulujemy wszystkim zawodnikom. Szczegółowe wyniku w linku obok.

• Bieg Trzech Króli

W dniu 6.01.2024 Iga Mankiewicz zajęła 2 miejsce w  IV Małym Biegu Trzech Króli na dystansie 500metrów w kategorii dziewcząt 7-9 lat. Gratulujemy